Ana sayfa İş Bankası İş Bankası Kredi Kartı Borcu Öğrenme

İş Bankası Kredi Kartı Borcu Öğrenme

264
0

İş Bankasında Kredi Kartı Borç Sorgulama İşlemi

 Bugünün imkânlarından teknolojinin yaşantımızı basitleştiren örneklerini say say bitmez. Temin ettiği en önemli rahatlıkların başında web bankacılığı bir başka ismi ile online bankacılıktır. Kullanıcılarını pek çok işkenceden alıkoyan bu sistem bankacılık tarihinde de yeni bir devrin kapısını aralıyor.

 İş Bankası Bu Gelişmeye Uyum Sağlıyor

Yurdumuzun en esaslı bankalarından bir tanesi olan İş Bankası, hızla gelişen teknolojinin sağladığı fırsatlardan olan online bankacılık sistemini kullanıcılarının hizmetine sundu. Bu hizmete göre İş Bankası kredi kartı borç öğrenme, borç ödeme, limit bilme, hesap özeti iletimi vb. prosedürleri çabuk bir biçimde gerçekleştirebilirsiniz.

 Kalbiniz Ferah Olsun

Maalesef henüz web bankacılığına itimat edemeyen insanlarımız mevcut. Sizlerden hususi kişisel bilgilerin talep edilmesi sizi ürkütmesin. Tersine o bilgilerin alınma gayesi sizin güvenliğinizin temin edilmesidir. Herhangi bir biçimde bilgilerin başkaları tarafından alıkoyulması ve siz değerli üyelerimizin zor durumda bırakılmasından kaygı duyulmaktadır. Normal atm ya da şubelerden gerçekleştireceğiniz prosedürleri web bankacılığı yardımıyla misliyle daha emin bir biçimde gerçekleştirebilirsiniz.

 Online Uygulamalar Sistemi Nasıl Kullanılır

online bankacılık sistemini kullanmanız maksadıyla internete bağlanan bir aletinizin ve haliyle webin olması icap etmektedir. Uygulamayı gerçekleştirmek üzere yapmanız icap eden tek şey ise alakalı internet sitesine giriş yapıp sizden talep edilen malumatları girmek olacak. Daha sonra İş Bankası kredi kartı borç öğrenme bilgilerinize erişebileceksiniz. Siteye giriş yaptığınızda sizden talep edilecek malumatları aşağıda ifade ettik.

  • nüfus cüzdanı bilgileriniz
  • kredi kartı numarası emniyet kodu ve parolanız ( kartın son kullanma tarihi de talep edilmektedir)
  • bankaya verdiğiniz telefon numarası

Gerekli malumatları eksiksiz ve doğru girerek online bankacılık sistemine giriş gerçekleştirebilirsiniz. Girişin ardından kartınızla alakalı malumatlar karşınızdaki ekranda gözükecektir. Bu ekrandan bakiyenizle ilgili bilgi alabilir, hesap dönem borcunuzu öğrenebilir, kalan vadelerinizi gösterebilir, kartınıza ilişkin son ödeme tarihine göz atabilir, havale gerçekleştirebilir, hesap özetinizi görebilir ve talep ederseniz hesap özetinizin çıktısını alabilirsiniz. Bu ve bunun gibi bilgilere bir tuşlama ile erişmeyi arzuluyorsanız online bankacılık sistemini kullanmanız tavsiye edilir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here