Ana sayfa Kredi Başvurusu Kefilsiz Kredi Başvurusu

Kefilsiz Kredi Başvurusu

463
1

Kefilsiz Kredi alınabilir mi?

Eskiden bankalar genellikle kredi başvurusu yaptığınızda gerek ulaşılabilirlik gerek de kredi puanı gibi uygulamalar ve gelir takibi yapamamasından dolayı kefil getirme şartı aramaktaydılar. Günümüzde ise kefilsiz kredi başvurusu yapmak çoğunlukla mümkün ve bankalar direk ikincil değil ilgili kişiyle muhattab olmak istiyorlar.

Eğer kredi puanınız yeterli ve düzenli bir geliriniz var ise uygun taksit ve limitle banka kefilsiz kredi imkanı sağlamaktadırlar. Sınırlı limitlerde acil nakit ihtiyaçlarınız için kullanabileceğiniz bu kredi türünde 60 aya kadar varan vade fırsatı sunulmakla birlikte aylık faiz oranı da oldukça uygundur.


Finansal
geçmişiniz ve ödemeleriniz yeterince olumluysa banka da sizin isteğinize yani kredi başvurunuza genellikle olumlu yanıt vermektedir. Garanti Bankası, İş Bankası ve son dönemlerde oldukça aktif bir bankacılık hizmeti veren HSBC kefilsiz kredi alabilir miyim sorusuna en iyi yanıtı veren bankalar olmaktadır.

Dilerseniz sitemizden veya bu bankaların ilgili web sitesi adreslerinden fırsatlar ve kampanyalar hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Her zaman dediğimiz gibi kredi başvurularından önce ödeme dengenizi, bütçenizi ve size toplam maliyetini iyi hesaplamanız gerekmektedir. Anlık sıkıntılarınızdan kurtulmanız için iyi bir çözüm yolu olan bu nakdi yardımlardan sonra mağduriyet yaşamamanız için bunlar yapılması gerekenlerdir ve iyi düşünüp başvuru buna göre yapılmalıdır.

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here