Ana sayfa Kredi Başvurusu Kefilsiz Belgesiz Senetsiz Kredi Nasıl Alınır?

Kefilsiz Belgesiz Senetsiz Kredi Nasıl Alınır?

6017
1

Bankalar arası rekabetin ve kredi yarışının son birkaç yıldır üst düzey bir şekilde yaşandığını düşünürsek, kefilsiz kredi almak aslında bugünlerde daha kolaydır diyebiliriz. Ama yine de bankalar tarafından değerlendirilen birkaç unsura da dikkat etmek gerektiğini vurgulamalıyız.

Kefilsiz Kredi Nasıl Alınır ?

Örneğin kredi notu veya kredi skoru dediğimiz finansal veriler ışığında banka sizin için tüketici kredinizi hemen onaylayabilir veya bir kefil getirme şartı da önerebilir. Eğer yeterince yüksek ise puanınız ve gelirli bir işte düzenli çalışıyorsanız zaten buna ihtiyaç duymaz bankalar genel olarak.

Dediğimiz gibi fazlasıyla rekabetin oluştuğu bir ortamda bankalar kefilsiz, düşük faizli ve yıllara yayılan vadelerle cazip kredi teklifleri sunmaktadır. Kefilsiz kredi nasıl alınır sorusu artık bir nevi geçerliliğini yitirmiş bir soru olarak da görebiliriz.

Bankaların bu tür fırsatlarını ve kampanyalarını sitemiz aracılığıyla takip edebilir ve size en uygun kredi imkanını onlarca seçenekten rahatlıkla ayırt edebilirsiniz. Kefilsiz kredi alabilmek için Önemli olan kredi ve finans geçmişinizde kaotik verilerin olmaması, düzenli olarak gerekli ödemelerinizi yapmış olmanız sizin için her zaman iyi birer referans olarak kalacaktır.

Neden Kefil İsteniyor?

Bankalar borç para verirken karşılığının bulmasını ister. Bu anlamda da gelirinizin olmasını veya ipotek ettirilmesi ilk alternatifler arasında olsa da kişiden de kefil istenebilmektedir. Burada kefilin de kendi özellikleri kredi alımı için önem arz eder. Her iki kişinin kredi notu, gelirinin olması, SGK kaydı gibi hususlar sizlerin bankalardan kredi alabilmenizin yolunu açacak anahtarlardır.

1 YORUM

  1. Kredi borcum yaklaşık 8000 TL, serbest meslek erbabıyım. Tekrar nakite ihtiyacım var tekrar kredi kullanmam için neler önerirsiniz ?

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here