Ana sayfa Garanti Bankası Kobi Kredisi Nasıl Alınır

Kobi Kredisi Nasıl Alınır

436
0

Küçük orta büyük işletme kelimelerinin kısaltması olan KOBİ sözcüğü genelde ticari işletme yatırımcılarını temsil eden bir kısaltmadır. Mevcut şirketinizi büyütmek veya yeni bir fikirle işletme açmak için KOBİ destek kredileri bankalar tarafından yatırımcılar için sağlanan yararlı bir hizmettir.

Kobi Kredisi Almak İçin Gerekenler

Öncelikle bankalar online hizmet dışında şubeler aracılığıyla kobi kredisi başvurusu kabul ederler. İlgili müşteri hizmetleriyle iletişime geçip açmak istediğiniz işletme veya mevcut işletmeniz için neler planladığınızı, nelerin gerektiğini, pazarlama ve satış stratejinizi iyi anlatmanız gerekmektedir.

Bunun dışında banka ikna olduysa gerekli evrakları ve teminatları hazır etmeniz sonrası için yararınıza olur.

Kobi Kredisi Almak için GerekenlerKobi Kredisi Faiz Oranları

Güncel olarak sizin için derlediğimiz birkaç bankaya ait verileri paylaşalım dilerseniz: Garanti Bankası yüzde 0.95 faiz oranı ve 36 aya kadar varan vade imkanı ile dükkan sizin adlı kampanyası ile adından sıkça söz ettirmektedir. Bu kampanyadan yararlanmanız halinde 1 sene boyunca Garanti Bankası internet şubesinden yapacağınız EFT ve Havale işlemlerini ücretsiz sunmakla birlikte 2015 yılı için hesaplarınızdan hesap işletim ücreti almamaktadır.

Garanti Bankasının bu kampanyası için son başvuru tarihinin 31 Ekim 2014 olduğunu hatırlatmalıyız.

Yapı Kredi % 1.24 ile 1.34 arasında 50.000 TL’ye kadar kullanabileceğiniz KOBİ destek kredisi imkanı sunmaktadır. 500 TL ile 750 TL arasında bir dosya masrafı olmakla birlikte krediniz 36 aya vadeye kadar çıkabilmektedir.

İşletmeler ve ticari yatırımlar için KOBİ kredileri acil nakit ihtiyacı durumunda başvurabileceğiniz en önemli finansal kaynaklarından biridir. Güçlü bir fikir, yapıcı bir planlama ile siz de ticaret dünyasında kendinize kolayca yer bulabilirsiniz.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here