Ana sayfa Denizbank Koşulsuz Kredi Veren Bankalar

Koşulsuz Kredi Veren Bankalar

810
0

Bu yazıda sizlerke Koşulsuz Kredi Veren Bankalar ile ilgili bilgiler paylaşmak istiyoruz. Kefilsiz ve gelir belgesiz kredi veren bankalar listelenirken aynı zamanda bu desteği sunan banka bilgilerini de vermeye çalışıyoruz.Bankalar kuruluş amacı ve kar marjları paralelinde biz tüketicilere kredi desteği sağlamaktadır. Tabii bu nakit desteğini sağlarken de belirli şartlar aramaktadır. Gelir belgesi, kefil veya kredi notunun yüksek olması gibi kriterler başlıca aranan niteliklerdir.

Ama özellikle finans piyasasına yeni girmiş veya bu piyasada büyümek ve adından söz ettirmek isteyen bankalar da yok değil. Kefilsiz ve gelir belgesiz kredi desteği sunan bankalardan 2 tanesini ayrıntılarıyla incelemek gerekirse:

Hangi bankalar kefilsiz kredi veriyor?


Denizbank kefilsiz kredi desteği

Rus sermayesinin satın almasından sonra ünlü simaları da reklam çalışmalarında kullanarak da ülkemizde hayli yer edinen Denizbank, müşterilerine özel olarak kefilsiz ve gelir belgesiz kredi desteği sunmaktadır. Bu tür tüketici kredisinde gelir belgesi ve kefil istemeyen banka kredi notunun yeterli olması neticesinde genellikle olumlu cevap vermektedir kredi başvurularına. Size en yakın Denizbank şubesine giderek ayrıntıları öğrenmeniz ve kredi başvurunuzu form doldurmak suretiyle yapmanız yeterli olacaktır.

TEB koşulsuz kredi desteği

Kefilsiz ve gelir belgesiz kredi desteği sunan bir diğer banka da TEB bankasıdır. 7000 TL’ye kadar limitle kredi desteği sağlayan TEB, vurguladığımız gibi herhangi bir şart veya gelir belgesi aramamaktadır. Herhangi bir TEB şubesine giderek kredi başvurunuzu yapabilir ve uygun koşullarda kredi desteğinizi alabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here