Ana sayfa Bankalar Kredi Kartı Limit Arttırma yolları

Kredi Kartı Limit Arttırma yolları

394
0

Kredi Kartı Limitini Arttırmanın Yolları

Kredi kartı limiti, günümüzde arttırılması zor olan limitlerden biri. Zira, hem bireyin kredi notu, hem profili, hem de müşteri banka ilişkileri bu yolda oldukça önemli bir hal almakta. Bu düzeyde, kredi kartı limiti arttırmanın yolları da birden fazla oluyor. Bugün, sizlerle bu limiti arttırmanın yollarından bahsederken aynı zamanda nasıl daha iyi bir banka kullanıcısı olabileceğiniz hakkında da oldukça pekiştirici bilgiler vermeye çalışacağız. Yönergeleri uyguladığınız vakit oldukça kısa bir sürede limit arttırımı sağlayabilmeniz mümkün.

Para Giriş Çıkışı

Hesaplarınıza, özellikle kredi kartınızın bulunduğu hesaba para giriş çıkışı yapmanız, hesapta hareketlilik sağlar ve bu yüklü hareketlilik aynı zamanda sizlere oldukça yararlı olur. Hem kredi notunuz, hem kredi kartınızın limiti bu sayede artabilir. Özellikle, paranın bir süre içeride kalmasından sonra çekmeniz yeterli olduğundan, bunu ailenizin paralarını yatırarak da yapabilmeniz mümkündür. Zira, banka batmadığı sürece para hesapta kalır.

Düzenli ve Tam Ödeme

Kredi kartı borçlarını düzenli ve tam bir şekilde ödemek limit arttırma yollarının ana maddelerinden biridir. Düzenli ödemenin yanında, her ay asgari borcunu ödediğiniz kartın limitinin artmasını ya da arttırma talebinin olumlu olmasını bekleyemezsiniz. Bu, absürd bir durum olur. Bu sebepten düzenli yatırdığınız kadar, kredi kartı borçlarınızı tam yatırmaya da oldukça dikkat etmelisiniz.

İlişkileri Sıcak Tutma

Özellikle bireysel değil de kurumsal çalışıyorsanız, bankanız ile; bilhassa temsilciniz ile ilişkilerinizi sıcak tutmanız oldukça önemli bir durum. Kredi kartı limit arttırma yolları‘ndan biri olarak ,Bireysel çalışmalarda bu durumun çok esamesi okunmasa da, kurumsal çalışmalarda ilişkileri titiz ve sıcak tutmak, oldukça önemli bir etmendir ve sizlere yapacağınız her türlü işlemde kolaylık sağlayacaktır.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here