Ana sayfa Kredi Kartları Kredi Kartı Sigortası Yaptırmanın Avantajları

Kredi Kartı Sigortası Yaptırmanın Avantajları

359
0

Türkiye’de sigorta yaptırarak sağlık, ev, vb. Gibi mühim durumlarınızı teminat altına almanız olasıdır. Artık hayatımızın vazgeçilmez bir parçası durumuna gelen kredi kartınızın çalınması halinde de uygulanabilecek önlemler yer alıyor. Her şeye sigorta uygulanabiliyorken kredi kartınıza niçin yapılmasın. Kredi kartı çalınması durumlarının çoğalması ile beraber kredi kartım teminat altında sigortası ile içinizi az da olsa rahata kavuşacak bir sistem kurulmaktadır.

Kredi Kartı Çalınma  Sigortası Prosedürü 

Günlük hayatınızda kredi kartı, cüzdan, çanta, nüfus cüzdanı vb. Eşyalarınızın gasp ya da hırsızlık neticesinde çalınmasından meydana gelen maddi ziyan ile alakalı resmi kurumlardan alınacak evraklarla karakol zaptı kanıtlanması şartıyla teminat altına alınmaktadır. Kredi kartım garanti altında sigortasının içeriğine dâhil edilen fırsatlardan ise 0212 444 0 665 telefon numarasından bütün dünya yararlanabilmektedir.

Örnek vermek gerekirse hsbc bankasının kredi kartım güvende sistemi ile isterseniz toplam kredi kartı limitinizin güvence altına alarak, ölüm, daimi maluliyet, gasp/çalıntı vb. Olaylara karşı teminat altına alabilinirsiniz. Prim ödemeleriniz tercih etmiş olduğunuz güvence ile aylık şeklinde kredi kartınızdan kesilmektedir.
Sigortalının yurt içi ya da yurt haricinde bulunması esnasında kendisine bağlı banka kartının başkasının hizmetine tahsis etmiş olduğu kredi kartınızın kaybolması ve üçüncü şahıslar tarafından yapılan hırsızlık vb. Eylemler neticesinde meydana gelecek zararlar kredi kartı sigortası güvence limitleri kapsamında giderilmektedir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here