Ana sayfa Kredi Kartları Kredi Kartım Gelmedi Ne Yapmalıyım ?

Kredi Kartım Gelmedi Ne Yapmalıyım ?

727
0

Kredi kartı başvurusu yaptıktan sonra bankanız size kredi kartını yolladığına dair bilgi vermektedir. Eğer istediğiniz kart size ulaşmadıysa ya kargoda takılmıştır, ya da banka başvurunuzu olumsuz sonuçlandırmıştır.

Başvurunuzun ne durumda olduğunu bankanızın müşteri hizmetlerinden öğrenebilirsiniz. Genelde imza karşılığı ulaştırılan kredi kartları ile ilgili ulaşımda sıkıntı yaşıyorsanız yine bankayla iletişime geçmeli ve hangi kargo şirketiyle hangi adrese yollandığı bilgilerini edinmenizde fayda var.

Kredi Kartım Gelmedi Ne YapmalıyımBaşvurunuz olumlu sonuçlandığı takdirde kredi kartınıza kavuşamadıysanız, sizin elinize geçene kadar hiçbir sorumluluğunuzun bulunmadığını da hatırlatmalıyız. Zira artniyetli kullanımdan veya çalıntı ihtimalinden doğan mağduriyetleri gidermekte bankaların sorumluluğu altındadır.

Kısaca eğer kartınız ulaşım esnasında kaybolduysa bunda endişelenecek bir durum olmadığını bilmelisiniz. Zaten bu gibi bir durumu bankaya ilettiğiniz takdirde kendileri kısa bir araştırma neticesinde kartınızı iptal eder ve yerine yenisini size yollar.

Size ulaşması gereken zaman zarfında kredi kartınızı alamadığınız takdirde yapılması gereken ilk iş bankayla hemen iletişime geçmek ve sorunu müşteri hizmetleri yetkilisine iletmektir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here