Ana sayfa Genel Kredi notu öğrenme ücreti

Kredi notu öğrenme ücreti

396
0

Kredi notu öğrenme ücreti.

Bildiğiniz gibi bankacılık işlemleri sırasında özellikle Kredi kullanımı ve kredi kartı limit yükseltme işlemleri gibi işlemlerde artık kredi notunuz kullanılıyor.Kredi notunuz ise findeks.com sitesi üzerinden öğreniliyor.

Bu işlemlerin yanında iş dünyası da artık Findeks kredi notunu kullanmaya başladı. Birçok şirket ,oto kiralama, beyaz eşya ,mobilya firması ,cep telefonu operatörü ve emlakçılar hizmet verirken Findeks üzerinden alıcıların kredi notunu sorguluyor. Hatta şirketler bayilerinin Mali açıdan ne durumda olduğunu Kredi notuna bakarak öğreniyor. Yeni bayilik verecekler Kredi notuyla belirleniyor.

0 ile 1900 arasındaki kredi notunuz artik sizin bir nevi itibarınızı gösteriyor.

Findex krefi notu öğrenme ücretine gelince ; kredi notunuzu güncellemek istiyorsanız, 4TL ücret karşılığında öğrenebilirsiniz.Güncelleme ile birlikte risk raporunu da almak istiyorsanız bunun için de 3.50 TL daha kredi notu öğrenme ücreti ödemeniz gerekiyor.

Kredi notumu öğrenmek istediğimde kredi notum düşer mi?

Findeks kredi notunu öğrenmek için başvuru yaptığınızda Kredi notunuz bundan etkilenmez .Kredi notumu sorguladığımda kredi notum düşer mi ?diye endişe etmenize gerek yok.Kredi notunuzu belirleyen faktörler kredi kartı kullanım alışkanlıklarınız ve kullandığınız kredilerin ödeme durumlarıdır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here