Ana sayfa Kredi Notu Kredi Notunu Yükseltme

Kredi Notunu Yükseltme

612
3

Kredi notu veya kredi puanı yükseltmek kredibilite düzeyinizi bankalar nezdinde iyi duruma getirmek demektir. Kredi notu nasıl yükseltilir sorusuna kısa bir yanıt vermek gerekirse ödeme ve borçları döndürme disiplininden şaşmamak demek gayet doğru bir ifade olurdu. Kredi notunu yükseltmek için yapılması gereken bazı önemli detayları yazımızın devamında yer almaktadır.

Kredi Notunu yükseltme Yolları

Öncelikle düzenli ve sigortalı bir işinizin olması düşük bir finansal kredi geçmişiniz olsa dahi bir süre sonra kredi puanınız çok olumlu bir şekilde etkilenir. İmkanınız var ise bankalardan yaptıracağınız özel hayat ve diğer sigortalar da size artı bir değer olarak yansıyacaktır.

Özellikle mevcut tüketici kredisi ve kredi kartı borçlarınızın hepsini olmasa dahi büyük bir kısmını kapatmanız önceliğiniz olmalıdır. Geçmişte bankalarla bir yasal ve adli kovuşturma yaşadıysanız, 5 yıl içinde kredi kullanma olasılığınızın da hayli düşük olduğunu belirtmek gerekir.

Zamanında Ödeme Yükseltme yolu

Özetle düzenli ve sisteme uygun bir hayta yaşıyor olduğunuzu düzenli bir gelirle bankalara ispat etmeniz olası kredi ihtiyaçlarınız için gerekli ve elzem bir özellik olduğunu hatırlatmalıyız. Ve hayat her an maddi sıkıntı doğurabilecek ve size nakit olarak acil kredi ihtiyacı sağlayabilecek kadar zor ve sürprizlerle dolu olduğunu da hatırlatmakta fayda var.Kredi notunu yükseltmek için tüm ödemelerin zamanında yapılarak bankalarla aramızın iyi olması gerekli.

3 YORUMLAR

 1. Eğer herhangi bir finansal yardıma ihtiyacınız var mı? Bireysel Krediler? İşletme Kredileri? Mortgage kredileri? Tarım ve proje finansmanı? Biz 3% faiz oranı kredi vermek!

 2. Kişisel veya iş kredi ihtiyacınız var mı
  stres ve hızlı onayı olmadan?
  Evet ise, lütfen bize ulaşın.
  Şimdi% 3 faiz oranı kredi sunuyoruz.
  Bizim kredi, güvenli ve emniyetli bir
  Daha fazla bilgi ve uygulamalar için,
  e-posta yoluyla bizimle irtibata geçiniz

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here