Ana sayfa İhtiyaç Kredisi Başvuru Odeabank Kredi Başvurusu

Odeabank Kredi Başvurusu

862
0

Ülkemizde özellikle finansal kredi ihtiyaçları için öne çıkan kampanyalar düzenleyen Odeabank, avantajlı bir hizmetini daha duyurmuştur. Odeabank nakit hazır kredisi nakit ihtiyacınızı kısa vadede ve uygun faiz oranıyla karşılamanız için en uygun kredi olarak göze çarpmaktadır.

Odeabank Nakit Hazır Kredi Detayları

Bu kredi türünde yüzde 0,99 faiz oranı 12 ay vadeye kadar 3000 TL tutar için uygulanmaktadır. 13-36 ay arası vade için 3000 TL’ye kadar olan tutarlar için ise yüzde 1,79 faiz oranı belirlenmiştir. Tüm vadeler için 5000 TL’ye kadar olan tutarlar için yüzde 1,39 aylık faiz oranı uygulanıyorken, 15000 TL’ ye kadar yüzde 1,29 ve 30000 TL’ ye kadar yüzde 1,19 faiz oranı tüketicilere yansıtılmaktadır.

İnternetten Odeabank İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Bunun için buraya tıklamanız yeterlidir. Açılan pencerede TC kimlik numaranızı ve kişisel cep telefon numaranızı girmeniz, doğrulama koduyla birlikte yeterli olacaktır. Teyit etmek açısından telefon numaranıza gelen kodu da sizden girmeniz istenecektir.

Cep telefonundan Odeabank Kredi Başvurusu

Eğer cep telefonu kısa mesaj servisini kullanarak kredi başvurusu yapmak isterseniz NAKIT boşluk TC kimlik numaranızı 8444’e göndermeniz gerekmektedir. Kısa zaman içinde size bir görüş yapılacaktır. 15.000 TL’yi aşan tutarlar için sizden gelir belgesi isteneceğini de hatırlatmakta yarar görmekteyiz.

Uygun faiz oranı ve geri ödemeleriyle birlikte ihtiyaçlarınızı hemen karşılamak için tavsiye edebileceğimiz fırsatlar sunan Odeabank, ekibimizce de yakın takip edilmekte ve tercih edilmektedir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here