Ana sayfa İş Bankası Öğrenciler için En Uygun 3 Kredi Kartı

Öğrenciler için En Uygun 3 Kredi Kartı

315
0

Öğrenciler için En Uygun 3 Kredi Kartı

Öğrenci ahalisi, Üniversite’ye geçtiği dönemlerde muhakkak büyüdüğünü hissetmek ister. Bu da, belli başlı sorumluluklar almasını sağlar. Pek çok insan, bu sorumlulukların ertesinde; bu sorumlulukların gereğini yerine getirerek pek çok işin altından başarı ile kalksa da; bazıları, hiçbir şey yapamayarak başarısız olurlar. Büyümenin ilk aşaması ise, Kredi Kartı almaktır tabii ki. Öğrencilerin vazgeçilmezi alış veriş ve özellikle internet üzerinden alış veriş için Kredi Kartı; artık gerekli bir hâl aldı. Biz de sizler için, en uygun kredi kartlarını sunmaya gayret ettik.

Yapı Kredi Play

Play Card, pek çok avantajı ile karşımıza çıkan bir Yapı Kredi ürünü. “Gençlere Olur mu Olur Dedirten Kredi Kartı” sloganı ile karşımıza çıkan bu kartın, ara ara öğrenciler için çok cazip kampanyaları oluyor. Gap, Mango gibi giyim mağazaları Cinemaximum gibi sinemalar aracılığı ile gerçekleştirilen bu kampanyaları takip eden öğrenciler ise; tabiri caiz ise yaşıyor.

İş’te Üniversiteli

İş Bankası’nın öğrenci ürünü olan, İş’te Üniversiteli; öğrencilerin en sık kullandığı kredi kartı ürünlerinden bir tanesi. Sunduğu pek çok olanak ile öğrenciyi hiçbir biçimde zorda bırakmayan bu kartın limiti her öğrenci için genelde 400 TL olarak belirlenmiş durumda. Bu da bir öğrenci için, yetip; artan düzeyde bir teklif oluyor. Ek olarak, müze sever öğrenciler için bir yıllık müze kart olarak da geçerliliğini koruyan İş’te Üniversiteli ile, pek çok müzeyi ücretsiz bir şekilde bir yıllığına gezebilirsiniz.

Ziraat Genç Kart

Ziraat Genç kartı, genelde Ziraat Bursluları için sunulan kartın ek özelliği olarak karşımıza çıkıyor. Banka, devletin burs sağladığı tüm öğrencilere ek olarak kredi kartı özelliği sunarak; aylık 500 TL limit ile, kredi kartlarını etkileştirebiliyor. Sizler de burs yahut kredi alıyorsanız, kredi kartınızı bir ziraat şubesinden etkin hale getirebilirsiniz.

“Öğrenciler için en uygun kredi kartı” konumuzda “öğrencilere kredi kartı veren bankalar” sorusuna da cevap vermiş olduk.Güle güle kullanmanız dileğiyle

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here