Ana sayfa Akbank Öğrenciye Kredi Veren Bankalar

Öğrenciye Kredi Veren Bankalar

520
0

Öğrenciye Kredi Veren Bankalar

Kredi veren bankalar, özellikle son zamanlarda portföylerini genişleterek öğrenciye kadar inmeyi başardılar. Küçük meblağlarda belli kredileri öğrencilere, geniş vade seçenekleri ile ve neredeyse olmayan faiz oranları ile sağlayabilen bankalar mevcut. Bu öğrenciye yönelik  kredilerinin pek çok tipi mevcut ve eğitim, yurtdışı, opsiyonel olarak ayrılmakta. Öğrenciler, bu kredileri aşağıdaki bankalardan belli seçenekler ve gerekli belgelerle temin edebiliyorlar.Hangi Bankalar öğrenciye kredi veriyor?

Akbank Öğrenci Kredisi

Öğreciye kredi konusunda Şubeye gitme koşulu bile olmadan öğrencilere 15.000 liraya kadar ihtiyaç kredisi sağlayacağını belirten Akbank; onaylandığı vakit gerekli belge ve işlemler dahilinde, kredilerinizi verebiliyor. Öğrencilere 15.000 liralık bir kredinin verilebileceğini ön göremesek de, daha küçük meblağlardaki krediler verilebilir; özellikle öğrenci Akbank ile çalışıyorsa.

Ziraat Eğitim Kredisi

Ziraat Bankası, eğitiminiz için siz öğrencilere kredi sağlıyor. Her türlü okul, eğitim, araç, gereç, dershane, kurs ve benzeri giderlerinizi karşılayabilecek krediler sağlayan Ziraat Bankası; aynı zamanda 24 aya kadar vade seçenekleri ile sizleri rahatlatabiliyor. Şahsi ve Maddi bir teminat da isteyen; yani, kefil ve ipotek tarzında iki etmeni gerekli kılan Ziraat Bankasından, bu koşullarda eğitim kredisi alabilirsiniz.

TEB Öğrenci Kredisi

TEB, öğrenciye kredi imkanı sunan diğer bir banka.Türkiye Ekonomi Bankası, CEPTETEB online bankacılık hizmeti aracılığı ile pek çok kredi seçeneğini kullanıma sundu. Öğrencilerin de yararlanabildiği bu kredi çeşitlerinden, pek çoğu küçük meblağlı ihtiyaç kredilerini oluşturuyor. Sizin de, küçük meblağlı ve masrafsız bir kredi arayışınız varsa; TEB Öğrenci Kredisini, iki adımda başvuru ile almak mümkün. İnternet üzerinden yapabileceğiniz başvuruları aynı zamanda şubeden de gerçekleştirebilirsiniz.

“Öğrencilere kredi veren bankalar”  konulu yazımızla öğrenciye kredi , öğrencilere kredi imkanı konusunda sizlere kısa bilgiler vermeye çalıştık.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here