Ana sayfa Nedir Passolig Kredi Kartı Nedir?

Passolig Kredi Kartı Nedir?

468
0

Bu yazımızda sizlere 14 Nisan 2014 yılında çıkarılan yasa ile hayatımıza giren ve stadyumlara hızlı ve güvenli bir şekilde girişimizi sağlayan passolig kredi kartını anlatacağım. Detaylı bir şekilde ele alacağımız konuları sıralayacak olursak;  passolig kredi kartı nedir?, özellikleri nelerdir ve başvurusu nasıl yapılır gibi ayrıntılara değineceğiz.

Passolig Kredi Kartı Nedir?

2014 yılı öncesi stadyumlara girişlerde oldukça büyük sıkıntılar yaşanırdı. Biletleri temin etmede ve stadyumlara girişlerde oldukça güç durumlarla karşı karşıya kalırdı insanlar. Passolig kredi akrtı yaşanan bu sıkıntıları gidermek adına insanların hızlı bir şekilde bilet almasını sağlayan bir kredi kartıdır. Passolig kredi akrtı ile bilet satın alındıktan sonra belirtmiş olduğunuz mail adresinize bilet detayları gelmektedir. Elbette bu kredi kartının özellikleri ve sahip olduğu avantajlar bununla sınırlı değildir. Aynı zamanda alışverilerde de kullanabileceğiniz bu kredi kartı ile hem siz kazanıyorsunuz hem de taraftarı olduğunuz takım kazanıyor. Pasllog uygulaması ile birlikte stadyumlardaki taraftar sayılarında gözle görülür azalmalar meydana gelmekle birlikte ileriki dönemler için oldukça önemli bir adım olduğu kanısındayım. Çünkü ne yazik ki kulüpler artık sadece maça alınan biletler ile gelen paralarla ayakta durmakta zorlanıyorlar.  Passolig kredi kartı alarak takımıza bir neze olsuk destek verebilir ve maçlara güvenli ve hızlı bir şekilde katılabilirsiniz.

Passolig kredi kartı sahibi olmak için yapmanız gereken Passolig Kredi Kartı Başvurusunu yaparak kredi kartını vermiş olduğunuz adrese istemek olacaktır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here