Ana sayfa Nedir Paypal Nedir?

Paypal Nedir?

96
0

“Paypal Nedir?” “Paypal Nasıl Kullanılır?”

-Paypal, 1998’de kurulan dünya çapında bir çevrimiçi para transferi sağlayan lider kuruluşlardan biridir. Paypal’ın şirket merkezi California San Jose dedir. Uluslararası şirket merkezi ise Singapur’dadır.

İnternetten ödeme yapma- internetten ödeme alma işlemlerinin yapılabildiği geniş platform Paypal, toplamda 190 ülkede kullanılabilir. Ayrıca Türk Lirası, Amerikan Doları, Euro başta olmak üzere 25 farklı para birimini de desteklemektedir.

Paypal ödeme şekilleri:

-Paypal 3 ödeme şeklinden oluşur: Paypal ödeme şekilleri , Payflow Gateway ve Bill me Later’dır. Paypal X, yenilikçi ödemeler oluşturan çok platformlu sistemidir. Paypal kullanan büyük firmaların yanı sıra e-bay ve e-ticaret gibi sitelerinde kullanması, kendi dalında lider bir çevrimiçi para transferi platformu olmasını göstermektedir. Paypalı, internet bağlantısı olan android telefonlarınızda, ios sistemi olan telefonlarınızda ve bilgisayarlarınızda da kullanabilirsiniz.

-Bu derece de ün salmış çevrimiçi para transferi sağlayan bu şirketi gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Güvenilir olduğu kadar da basit olan ara yüzü, her yaştan kullanıcı için gayet kolay ve anlaşılırdır. Mail adresinizle kolayca üye olabileceğiniz bu hizmeti, her banka ile para yükleyebilir veya çekebilirsiniz. İnternet üzerinden sıkça alış-veriş yapıyorsanız Paypal’ı kullanmanızı tavsiye ederiz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here