Ana sayfa İnternet Ödeme Paypal Para Çekme Yolları Nasıl çekilir

Paypal Para Çekme Yolları Nasıl çekilir

952
0

24Global olarak fazlasıyla yaygın bir ödeme yöntemi olan Paypal ile banka hesabınıza veya Paypal hesabı açarken tanımladığınız kredi kartına para aktarmanız mümkün olmakla birlikte birkaç ipucu için yazımızın devamını okumanızda fayda var.

Paypal para çekme işlemi

Öncelikle bir hsap açmanız gerekir. paypal.com.tr sitesinden dünya çapında ödeme yapma imkanı sunan bu hizmetten faydalanmak gayet mümkün ve kolay. Eğer paypaldan para çekmek isterseniz öncelikle hangi hesabınıza yatmasını istediğinizi belirlemeniz gerekir.

Eğer paypal nakit çekme işlemini tanımladığınız kredi kartına çekmek isterseniz süreç daha kısa olmasına rağmen 7.5 TL gibi bir masraf alındığını unutmamalısınız. Hesabınızdan para çekme menüsünden işleminizi kolayca halledebilirsiniz.

Paypaldan vadesiz mevduat hesabınıza para aktarmak için ise öncelikle banka hesabınızı online olarak tanımlamanız gerekir. TR ile başlayan banka hesabınızı sisteme girin ve yine para çekme işlemini ilgili menüden gerçekleştirin. Bu notkada ise herhangi bir masraf alınmamakla birlikte işlem süresi 5-7 gün arası olabilmektedir.

Eğer çok sık yaptığınız bir işlem ise bu 4 güne kadar inmektedir. Uyarmamız gereken nokta ise; bu işlemleri yaparken dikkatli davranmanız gerekir. Çünkü paypal para çekme işlemini iptal etmeniz durumunda sizden bir miktar masraf veya kesinti alınabilmektedir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here