Ana sayfa Bankalar Sigortasız Kişiye Kredi Veren Bankalar

Sigortasız Kişiye Kredi Veren Bankalar

440
0

Sigortasız istihdamın aleyhinde gerek kamu spotlarıyla gerek türlü yayın organlarıyla ciddi bir kampanya yürüten Sosyal Güvenlik Kurumu sayesinde bir nebze kayıt dışı is gücü azalmış olsa da halen ciddi bir sorun olarak devam etmektedir. Halen sigortasız çalışan emekçiler veya ev hanımları nakit ihtiyacınız karşılamak için de bankaların kapısını aşındırmak niyetinde olsalar da olumsuz bir cevapla geri dönecekleri yönünde bir önyargıya da sahipler.

Hemen hemen her banka sigortası olmayana kredi imkanı sağlama konusunda pek gönüllü ve istekli olmasa da eğer belirli bir birikiminiz ve tasarrufunuz olduğu takdirde de tüketici kredisi kullanabilmektedir. Bunun için yatırımınızı referans gösteren ipotek ettirmeniz mümkün olabileceği gibi tasarrufunuzu nakde çevirmeden ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Genelde sürekli çalıştığınız bankayla ve hatta şubeyle samimi ve dürüst bir iletişim kurmak da yerinde bir hareket olacaktır. Durumu ayrıntılarıyla açıklamanız, sahip olduklarınızı belgeleriyle sunmanız gelir belgesiz kredi almak için başlangıç olarak kesinlikle iyi olacaktır. Bankada ki yetkili kişilerin  inisiyatif alıp gerek tüketici kredilerini gerek ev veya taşıt kredisi kullandırabilmelerinin mümkün olduğunu da hatırlatmakta fayda olduğunu vurgulamalıyız. Ayrıca sigortası olmayana kredi veren bankalar başlıklı makalemiz de sizi biraz olsun aydınlatabilir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here