Ana sayfa Akbank Sms ile Kredi Veren Bankalar (numaraları kaç)

Sms ile Kredi Veren Bankalar (numaraları kaç)

718
0

Sms ile Kredi Veren Bankalar

Günümüzde, özellikle zamanı olmayan insanlar için; SMS ile kredi başvuru olanağı sunulmakta ve mesajla kredi başvurusu epey rağbet görür durumda. Banka kredi başvurusu mesajla yapmak için devamını okuyun.Kısa mesajla kredi veren bankaların günümüzde varoldukları da artık yaygın bir bilgi.Küçük meblağdaki kredileriniz için özellikle olumlu yanıt sağlayabilen, SMS ile Kredi tipleri, sizin için de hayat kurtarıcı niteliğinde olabilir. Ek olarak, geniş vade seçenekleri ve düşük faiz oranları ile, hatta bazı bankaların faiz almaması ile; pek çok avantajı bulunan bu kredi tipini, bugün, sizler için seçeneklendirdik.

Akbank’tan SMS ile Kredi Almak

“Şubeye gitmek yok!” sloganı ile, günümüz SMS kredisi tipinin atası sayılabilen, Akbank SMS kredi seçeneği; geniş vade ve düşük faiz seçenekleri ile; sizin için büyük bir avantaj. İnternet Şubesi üzerinden de kolay bir şekilde gerçekleştirebileceğiniz bu kredi başvurusunu sms ile de gerçekleştirebilirsiniz. 15.000 TL’ye kadar uzanan kredi seçenekleri sayesinde; Akbank, kolay kredi açısından tercih edilebilir bir banka.

Türkiye İş Bankasından SMS ile Kredi Almak

Türkiye İş Bankası, çağa ayak uydurabilmesi ile günümüz bankacılık sektörünün en yenilikçi bankalarından biri. 7/24 Hızlı Kredi sloganı ile, karşımıza çıkan İş Bankası; Akbank gibi 15.000 TL’ye kadar kredi başvurularınızı, SMS ile yahut internet şubesi üzerinden yapabilmenize olanak sağlıyor. SMS ile yapabileceğiniz bu işlemi; Cep telefonunuzdan, Nakit, TC Kimlik Numarası, Kredi Tutarı ve Aylık Gelirinizi sırası ile yazarak; 4402’ye sms göndermeniz durumunda; değerlendirmeye derhal alınıyor.

Garanti Bankasından SMS ile Kredi Almak

Garanti Bankası, yılların verdiği tecrübe ile SMS aracılığıyla kredi hizmetini; diğer bankalar gibi sunabilmekte. Garanti müşterisi, olup olmamanız onları alakadar etmiyor. Sizler, küçük bir sms başvurusu ya da internet üzerinden gireceğiniz bilgiler doğrultusunda, derhal değerlendirmeye alınabiliyorsunuz. Çok düşük olmasa da, diğer bankalara nazaran dosya masrafı bulunmaması ve düşük faiz oranları ile; Garanti Bankasından kredi alabilmek için; TC Kimlik Numaranızı, istediğiniz kredi tutarını, vadesini ve aylık gelirinizi sırası ile girerek 3390’a sms atabilirsiniz.

SMS ile kredi veren bankalar sayıca bu kadar değildir elbette, biz sadece kısa mesajla kredi başvurusu yapılabilecek üç bankayı örnek olarak yazdık.Banka kredi başvurusu mesajla yapılabilir mi onu anlatmaya çalıştık sizlere.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here