Ana sayfa Kampanyalar Taşıt Kredisi yaş sınırı

Taşıt Kredisi yaş sınırı

592
0

Taşıt kredilerinde yaş sınırını bankalar farklı olarak uygulayabiliyorlar.Elbette kefilsiz kredi kullanıyorsunuz. Çeşitli bankaların hem taşıt kredisi yaş sınırını hem de 2. el taşıt araç kredi kampanyalarını sizin için derledik.Bu listede en düşük faizli taşıt kredisini de siz belirleyebilir siniz.

[pembebuton]VAKIFBANK taşıt kredisi[/pembebuton]
 • Kasko değeri 50.000.TL’yi aşan otomobillerde, bedelin 50.000.-TL kadar olan kısmı için %70, 50.000.-TL’nin üstünde olan kısım için %50’sine kadar kredi kullandırımı yapılır.
 • 48 aya kadar vade ile aylık, 3 aylık dönemler veya değişken taksitlerle geri ödeme seçenekleri vardır.
 • Belirli ve düzenli bir geliri olan ve istihbaratı olumlu olan gerçek kişilere kullandırılır.
 • Kredi kullanan kişiye, Hayat Sigortası yaptırılır.
 • Kasko Sigortası yaptırılır.
 • Otomobil yaşı, 03-36 ay vadede kredi kullanımlarında en fazla 8, 37-48 ay vadede kredi kullanımlarında, en fazla 5 olabilir.
 • Araç rehni, teminat olarak alınır. Bankaca gerekli görülmesi halinde buna ek olarak; kefalet, gayrimenkul ipoteği ya da nakit-mevduat-döviz tevdiat rehni talep edilebilir.

[pembebuton]Akbank taşıt kredisi[/pembebuton]

Akbank Taşıt Kredisi ile seçkin markalarda %1,30’dan başlayan avantajlı faizlerle ayaklarınız yerden kesilecek ! Üstelik kredinizi şimdi alıp ödemelerinizi 3 aya kadar erteleyebilirsiniz. Akbank Taşıt Kredisi ile ilgili detaylı bilgi için tıklayabilir​ ya da en yakın Akbank Şubesi’ne başvurabilirsiniz.

Kredi tahsis ücreti, kullanılan kredi tutarının binde 5’i olarak tahsil edilecektir.

Belirtilen maliyet oranlarına Kredi Tahsis Ücreti dahil edilmiştir.

3 ay ötelemeli kredi opsiyonu ve örnek ödeme planı hakkında şubelerimizden bilgi alabilirsiniz.

1,30% faiz oranının geçerli olduğu markaları öğrenmek için en yakın Akbank Şubesine başvurabilirsiniz.

Ltv oranı, nihai fatura değeri elli bin Türk Lirasını aşan binek araçlarda, bedelin elli bin Türk Lirasına kadar olan kısmı için yüzde yetmiş, elli bin Türk Lirasının üstünde olan kısım için yüzde elli olarak uygulanır.

Ferdi Kaza Sigorta ücreti yıllık ortalama yaklaşık 110 TL kadardır, kredili müşteri özelinde değişiklik gösterebilir.

Kasko Bedeli yıllık ortalama yaklaşık 1.000 TL kadardır, kredili müşteri özelinde değişiklik gösterebilir.

[pembebuton]ING BANK taşıt kredisi[/pembebuton]

 • 8 yaşa kadar 2. el araçlar için geçerlidir.
 • Faiz oranı 3-6 ayda %0,99, 9-48 ayda %1,44’tür.
 • Kredi Tahsis Ücreti, kredi tutarının %0,5’i kadardır..
 • Eşit taksit veya 3 ay erteleme seçenekleri mevcuttur.
 • Ferdi kaza ve hayat sigortası zorunluluğu yoktur.
 • Teminat olarak sadece satın alacağınız aracı rehin gösterirsiniz.
 • Kefilsizdir.

[pembebuton]TEB taşıt kredisi[/pembebuton]

Hayalinizdeki otomobile sahip olabilmek için tek yapmanız gereken, şubelerimize uğrayarak TEB’in avantajlı Taşıt Kredisi’nden yararlanmak. Gerekli belgeleriniz ile şubelerimizden araba kredinizi 24 saat içinde kullanabilir ve dilediğiniz otomobile hemen sahip olabilirsiniz.

Kullanmış olduğunuz taşıt kredinizin faizi, piyasadaki faiz oranı değişikliklerinden etkilenmez ve kredi vadesi boyunca sabit kalır. TEB Taşıt Kredinizi 48 aya varan uzun vade avantajları ile kullanabilir ve taksitlerinizi rahat rahat ödeyebilirsiniz.

[pembebuton]HALKBANK taşıt kredisi [/pembebuton]

48 ay vadeye kadar taşıt kredisi fırsatları cazip faiz oranlarıyla Halkbank’ta sizleri bekliyor. Üstelik kaskoyu Bankamız aracılığıyla yaptıran müşterilerimiz için indirimli faiz oranı fırsatıyla
Kredi tutarının taşıtın değerine oranı; taşıtın nihai fatura tutarı 50 bin TL’na kadar olanlarda %70, 50 bin TL ve üzeri olanlarda 50 bin TL’na kadar olan kısmı için %70, 50 bin TL nın üstünde olan kısmı için %50 olarak uygulanır. 2.el taşıt kredisinde ise 5 yaşına kadar araçlar için kasko değeri esas alınır.
Kredi imkanından yararlanmak için Gerekli Belgeler  ile hemen bir Halkbank Şubesi’ne uğrayın. Dilerseniz artan taksitli veya azalan taksitli ödeme planı seçenekleriyle kredi taksitlerinizi gelirinize uygun olarak belirleyebilir veya ilk taksitinizi 2 Ay erteleyebilirsiniz.

[pembebuton]YAPI KREDİ BANKASI taşıt kredisi[/pembebuton]

Hayalinizdeki araca kavuşmak şimdi Yapı Kredi Taşıt Kredisi ile mümkün. İster 0 km, ister 2. el, 60 ay vadeye varan vadelerden kefilsiz yararlanmak için sizi en yakın Yapı Kredi şubesine bekliyoruz. Siz aracınızı seçin, gerisini bize bırakın.

Ayrıca, çeşitli firmalara uyguladığımız Taşıt Kredisi kampanyalarında, daha da düşük faiz oranlarından ve avantajlarından faydalanabilirsiniz.

Kampanyalı Taşıt Firmaları

Bireysel Taşıt Kredisi
0 KM ve 2. El Faiz Oranları
Ticari Taşıt Kredisi
0 KM ve 2. El Faiz Oranları
Kampanya Grubu 1 01-24 ay vade: %1,26
25-48 ay vade: %1,30
01-24 ay vade: %1,26
25-48 ay vade: %1,30
Kampanya Grubu 2 01-48 ay vade: %1,35 01-48 ay vade: %1,35

[pembebuton]DENİZBANK taşıt kredisi[/pembebuton]

KOBİ’lerimiz, 60 ay vadeye kadar ve uygun faiz oranlarıyla DenizBank Taşıt Kredisi kullanıyor, faiz oranı avantajının yanı sıra kredi kullanımında uygun ödeme planını belirleme ve çok hızlı cevap alma rahatlığıyla KOBİ’lerimizin ayağını yerden kesiliyor! Ayrıca yolcu taşımacılığı yapan minibüs, dolmuş, ticari taksi sahiplerine özel aylık eşit taksitli ve 60 aya varan vadelerle kredi imkânları için de şubelerimizi ziyaret edebilirsiniz.

 • Sıfır km ya da ikinci el araçlar için TL veya dövize endeksli olarak kullanma avantajı sunar.
 • Türkiye’nin dört bir yanında anlaşmalı bayii ve markalara özel kredi koşulları avantajı sağlar.
 • 60 aya kadar vade avantajı sağlar.
 • Ticari taşıt kredilerinde sıfır km araçlarda proforma fatura bedelinin % 75’i, 2. el araçlarda ise kasko bedelinin % 75’i kredilendirilebilir.
 • 2. el taşıt kredilerinde en fazla, binek araçlarda 5 yaşına, ticari araçlarda 3 yaşına kadar taşıtlar için değerlendirme yapılabilir.
 • Ticari Araç Kredisi kullanımında teminat olarak satın aldığınız aracın rehini alınır.

[pembebuton]KOÇFİNANS taşıt kredisi[/pembebuton]

Araç seçimi ve kredi başvurusu için “Kredi Noktaları” menüsündeki Koçfinans Yetkili Satıcılarıyla temasa geçmeniz yeterlidir.

Paylaşacağınız bilgiler doğrultusunda kredi başvurunuz birkaç dakika içerisinde Yetkili Satıcımız tarafından online olarak Koçfinans’a iletilir.

Başvurunuz, bilgilerinizin Koçfinans’a ulaşmasından itibaren ortalama 30 dakika içinde değerlendirilerek sonuç tarafınıza bildirilir.

Ayrıca www.carbook.com.tr ve www.fordikinciel.com sitelerinden aynı anda hem aracınızı seçip hem de doğrudan Koçfinans 2. el kredisine başvurabilirsiniz. Başvurunuzun sonucu size iletilecek ve seçtiğiniz aracın satışını yapan Yetkili Satıcı ile temasa geçmeniz sağlanacaktır.

 • Seçilen araç maksimum 5 yaşında olmalıdır.
 • 36 ay vadeye ve kasko bedelinin % 70’ine kadar kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.
 • Değerlendirme sonucundaki kredi skoruna göre değişen faiz oranı ve vade teklifimizle size en uygun ödeme planını oluşturabilirsiniz.

[pembebuton]HSBC taşıt kredisi[/pembebuton]

 • 0 km. taşıt alımlarında, aracın değeri 50,000 TL’nin üzerinde ise
  50,000 TL’sına kadar olan kısmı için %70, 50,000 TL’sı üzerindeki tutar için %50’sini, kredi olarak kullanabilirsiniz.
 • 2. el taşıt alımlarınızda* ise kasko bedelinin maksimum TL kredilerde %70’ini, kredi olarak kullanabilirsiniz.
 • Maksimum vade 48 aydır.
 • Uygun faiz oranı avantajının yanı sıra, “erken ödeme”, “ara ödeme” ve otomatik ödeme kolaylığından yararlanırsınız.
 • Taşıt Kredisi talepleriniz, kefilsiz, sadece taşıt rehni teminatıyla değerlendirilir.
 • Ferdi Kaza Sigortası uygulamamız sayesinde sigorta işlemlerinizi, sağlık beyanı, check up gibi işlemlere gerek kalmadan kolayca gerçekleştirirsiniz.
 • Tüm kredi vadesi boyunca geçerli olacak şekilde, tek seferde ve düşük tutarda sigorta prim ödemesi avantajından yararlanırsınız.

*2. el taşıt alımlarında kullanılacak taşıt kredilerinde, taşıtın yaşı ve kredi vade yıl sayısının toplamı, bankamızın uyguladığı maksimum vade seçenekleri geçerli olmak kaydıyla, 8 yılı aşamaz.

[pembebuton]ODEABANK taşıt kredisi[/pembebuton]

Sadece Faiz Ödemeli Taşıt Kredisi

Taşıt Kredinizi, ilk yıl sadece faiz ödemeli kullanarak, yeni aracınızın alımı sırasındaki nakit akışınızı daha kolay yönetebilirsiniz. Sadece faiz ödemeli taşıt kredisi kullanmanız durumunda, ilk yıl aylık taksitleriniz, sadece faiz ödemesinden oluşur. Böylece, eşit taksitli ödeme planına göre daha düşük taksit ödersiniz. Sadece faiz ödeme süresi, 12 ay ile sınırlı olup müşteri bazında değerlendirilmektedir.

Özellikler

 • Binek araç edinimi amacıyla kullandırılacak taşıt kredilerinde, kredi tutarının taşıtın değerine oranı, taşıtın nihai fatura değeri elli bin Türk Lirası ve altında olanlar için yüzde yetmişi aşamaz. Bu oran, nihai fatura değeri elli bin Türk Lirasını aşan binek araçlarda, bedelin elli bin Türk Lirasına kadar olan kısmı için yüzde yetmiş, elli bin Türk Lirasının üstünde olan kısım için yüzde elli olarak uygulanır.
 • 18 yaşından büyük, gelirini belgeleyebilen bireylere kullandırılır.
 • Araç rehni alınmaktadır. Rehin alınacak araca, müşterimizin Kasko Sigortası yaptırması gerekmektedir.

[pembebuton]GARANTİ BANKASI taşıt kredisi[/pembebuton]

Hayallerinizi süsleyen otomobile sahip olmak Garanti taşıt kredisi ile çok kolay. Kefilsiz, 48 ay vadeli, hızlı onaylı Garanti Araç Kredisi sizi yeni aracınıza kestirme yoldan ulaştırır. Aracınızı hemen alırsınız, ödemenizi uzun vadede yaparsınız.

 • 48 aya kadar vade imkanı.
 • Uygun faiz oranı.
 • Kendiniz belirleyebileceğiniz size en uygun ödeme planı Kredi talebiniz, başvurunuzun ardından en kısa sürede cevaplandırılır.
 • Teminat olarak satın aldığınız aracın rehni yeterlidir. “0” kilometre taşıtlar için yapılan kredi başvurularında kefil koşulu aranmamakla beraber şubeler gerekli gördükleri takdirde kefil talep etme hakkına sahiptir.
 • 2. el taşıtlarda 10 yaşa kadar araçlar kredilendirilmekte ve kefil talep edilmektedir.
 • Bireysel müşteriler ile KOBİ gerçek kişi müşterilerin bireysel amaçlı taşıt kredileri için kredilendirme oranı nihai fatura değeri 50.000 TL ve altında olan taşıtlar için kredi tutarı taşıtın değerinin %70’i, nihai fatura değeri 50.000 TL üstünde olan taşıtlar için ise taşıt bedelinin 50.000 TL’ye kadar olan kısmı için %70, 50.000 TL’nin üstünde olan kısım için ise %50 olarak uygulanacaktır.

[pembebuton]ZİRAAT BANKASI taşıt kredisi[/pembebuton]

Genel Bilgiler

İster 0 km ister ikinci el olsun, almak istediğiniz araca karar verin, 48 aya varan vade ve uygun faiz seçenekleriyle avantajlı taşıt kredimizden faydalanın.

Özellikleri

 • 0 km ve en fazla 5 yaşındaki taşıtlar için kullandırılabilir.
 • 48 aya kadar vade imkânı bulunmaktadır.
 • Ruhsatında hususi olarak kaydedilmesi kaydıyla hafif ticari araçların (minibüs, kamyonet, pick-up) alımını finanse etmek amacıyla kullandırılabilir.
 • Araç rehni, teminat olarak alınır. Bankamız lehine rehin tesis edilir. Gerekli görüldüğü takdirde ek teminat istenebilir.
 • Kredi boyunca hayat sigortası ve KASKO yapılmaktadır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here