Ana sayfa İhtiyaç Kredisi Başvuru TEB Kredi Başvurusu

TEB Kredi Başvurusu

468
0

Çoğunlukla nakit ihtiyaçlarımız için bankalardan kredi çekme yolları için başvuru yapar ve nakdi sıkıntılarımızdan bir süre de olsa kurtulmak isteriz. İşte bu noktada son birkaç yıldır aktif bir bankacılık kampanyası yürüten TEB size özel çözümler sunarak uygun ödeme koşullarıyla finansal kredi imkanı sağlamaktadır.

TEB Bankasının sunduğu en büyük avantajlardan biri sabit faiz oranlı kredi sunmasıdır. Diğer bir deyişle global veya lokal finansal dalgalanmalardan dolayı değişebilen faiz oranlarından kullandığınız kredi etkilenmez. Dolayısıyla borcunuz faiz oranları artsa bile değişmez.

TEB Kredi BaşvurusuTeb kredi başvurusu yapmak için burada yer alan linke tıklamanız yeterli. Açılan sayfada TC kimlik numaranız, ad ve soyad bilgilerini doldurmanız ve doğum tarihini belirtmeniz yeterlidir. Sonrasında ikinci adıma yönlendirileceksiniz ve diğer gerekli haneleri doldurduktan sonra kredi başvurunuzu yapmış olacaksınız.

Başvuru için gerekli belgeler

Nüfuz cüzdanı fotokopisi, gelir belgesi veya maaş bordrosu ile işletmeler için son 3 yıllık bilanço, vergi levhası veya Ticaret Sicil Gazetesi yeterli olacaktır. Size en yakın TEB Bankası şubesine giderek işleminizi yapabilir veya ön başvuru için TEB müşteri hizmetleri numarası 444 0 666 hattını arayabilirsiniz.

İpotekli ihtiyaç kredisi, tüketici kredisi gibi seçenekleri bulunan bu kredi türlerinde vade sayısına göre faiz oranları ve yıllık maliyet oranları mevcut olup yeniden yapılandırma veya ödeme planı değişikliği gibi hususlarda ekstra ücret talep edilmektedir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here