Ana sayfa İş Bankası Üniversiteliye Kredi Veren Bankalar

Üniversiteliye Kredi Veren Bankalar

168
0

Ülkemizde üniversiteyi kazanan gençler gerek kişisel masrafları gerek sosyal ve ders amaçlı giderleriyle zor duruma düşebilmektedir. Bunun için öğrenciler de bir bakıma kendilerine bireysel ihtiyaç kredisi veren bankalar arayışına girmektedir. Ve tabii öğrencilerde haklı olarak üniversiteliye kredi veren bankalar hangileridir sorusuna cevap bulmaya çalışırlar.

Hepimizin bildiği üzere bankalar genellikle gelir belgesi olmayana tüketici veya emlak kredisi kullanma imkanı tanımazlar. Üniversite öğrencilerinin bu durumda ebeveynlerini referans veya kefil göstererek banka şubelerine gidip yetkilileri ikna etme yolunu seçebilirler. Ayrıca İş Bankası üniversite öğrencilerine düşük limitli de olsa Maximum Kart kredi kartına sahip olma fırsatı sunarlar. Ayrıntıları öğrencilere kredi kartı veren bankalar başlıklı makalemizden de okuyabilirsiniz.

Üniversiteliye Kredi Veren BankalarAcil durumlar ve ihtiyaçlar için bu tür kredi kartlarının fazlasıyla işlevsel ve yararlı olduğunu söyleyebiliriz. Öğrencilerin her türlü gider ve harcamaları için de genellikle dönem başlarında bankalar eğitim kredisi adı altında ebeveynlerin çekebileceği türden bir tüketici kredisini de müşterilerinin ilgisine sunarlar.

Bu dönemlerde bankaların reklam tanıtım ve kampanyalarını da takip etmeniz de fayda var. Başka bir şehirde üniversiteye gitmek aileler için çok zor olsa da bankalar uygun koşullarda size yardımcı olabilmekte ve ihtiyaçlarınıza cevap verebilmektedir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here