Ana sayfa Bankalar Vakıfbank Bankomat Kredili Mevduat Hesabı KMH

Vakıfbank Bankomat Kredili Mevduat Hesabı KMH

931
0

Vakıfbank Bankomat

Vakıfbank bankomat kart ile Dünya’nın her yerinde alışveriş yapabilir, dilediğiniz banka ATM’lerinden nakit para çekebilirsiniz. Üzerinde Maestro veya Visa Electron logosu bulunan bütün işyerlerinde geçmektedir.

Vakıfbank Bankomat Kart Çeşitleri

Klasik Bankomat Kart: Klasik bankomat kart ek özelliklere sahip olmayan en sade ve yalın bankomat kart türüdür. Klasik bankomat kart ile de Dünya’nın bütün her yerinde kullanabilir, nakit çekim işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Taraftar Bankomat Kart: Taraftar bankomat kart ise klasik bankomat kartının sunduğu bütün ayrıcalıkları içinde barındırmaktadır. Taraftar bankomat kartın sunduğu avantajlardan biri ise takımızın logosu ve renklerinden oluşan kart dizaynıdır. Taraftar bankomat kartınız ile yaptığınız bütün işlemlerden sonra takımınızın maçını stattan izleme ya da takımızın formasını kazanabilirsiniz.

Junior Bankomat Kart:  Junior bankomat kartta klasik bankomat kartının bütün özelliklerini taşımaktadır. Junior bankomat kartı 18 yaş altı gençler ve çocuklar için ideal bir kart türüdür. Junior bankomat kartlarda ek hesap vb. hesaplar bulunmamaktadır. Direk kendi hesabınızda bulunan nakit üzerinden harcama yaparsınız. Junior bankomat kartlarda da diğer Vakıfbank bankomat kartlarında olduğu gibi şifresiz işlem yapılamamaktadır.

Junior Bankomat Karta Nasıl Başvuru Yapılır?

Junior bankomat karta başvuracak olan 18 yaş altı gençlerin, anne ya da babalarıyla birlikte en yakın Vakıfbank şubesine giderek Junior bankomat başvuru istediğini müşteri temsilcilerine iletmeleri yeterlidir. Hemen bir hesap açılarak, hesap sözleşmesinin imzalanmasının ardından Junior bankomat kart başvurusu gerçekleştirilebilir.

Bu yazımızda siz değerli ziyaretçilerimizde Vakıfbank bankomat kart hakkında detaylı bilgiler sunmaya çalıştık. Sitemizi sık kullanılanlara ekleyerek yeni konularımızı daha kolay takip edebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here