Ana sayfa Pratik Bilgiler Yapı Kredi EFT ve Havale Ücretleri

Yapı Kredi EFT ve Havale Ücretleri

509
0

Türkiye’nin en köklü ve yenilikçi kurumsal finans kuruluşlarından biri olan Yapı Kredi Bankası bankacılık, yatırım ve finansal hizmetleriyle öne çıkan milli sermayeli bir kuruluşumuzdur. Eğer bu banka kanalıyla ikincil kişilere para gönderimi yapacaksanız Yapı Kredi EFT ve havale ücretleri diğer bankalarda olduğu gibi değişiklik gösterebilmektedir.

Yapı Kredi internet hizmetlerinden yararlanmak şube bankacılığına oranla daha ekonomik olduğunu belirtmekte yarar var. Günümüzde bankalar internet teknolojileri (IT) altyapısını kullandırmaya özendirmek için büyük yatırımlar yapmakta ve şubesiz bankacılık alanında bir adım öne geçmek istemektedirler.

Bu yüzden EFT ve Havale miktarları daha düşük maliyetli olmaktadır. Ama Yapı Kredi internet şubesine sahip değilseniz şubeden yapacağınız EFT gönderimlerinde 5 TL kadar masraf almaktadır banka. Havale gönderimleri ise 1.5 TL tutarında olmaktadır.

Yapı Kredi Bankasından direk bir şahsa da para aktarması yapabilirsiniz. İlgili şahsın TC kimlik numarasına isme havale adı altında yapacağınız işlemlerde 15 TL ücret talep edebilmektedirler.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here