Ana sayfa Kampanyalar Yapı Kredi Eğitim Kredisi

Yapı Kredi Eğitim Kredisi

501
0

Eğitim öğretim hayatının başladığı bugünler de eğitim kredisi üniversite ve orta öğretim hayatları için ailelerin çocukları için ihtiyaç duyduğu kredi türlerinden biridir. İşte bu noktada Yapı Kredi Bankası uygun seçeneklerle eğitime destek kredisi adı altında bir hizmet sunmaktadır. Dilerseniz bu kredinin ayrıntılarına kısaca değinelim.

Yapı Kredi iki seçenek sunarak kredi limitine göre belirli oranlarda bir kampanya hizmeti sunmaktadır.

9.000 TL kredi için 24 ay vadeli ve aylık yüzde 1.23 faiz oranı ile Yapı Kredi eğitim kredisi desteğinden yararlanabilirsiniz. 36 TL sigorta tutarı yıllık toplam maliyeti yüzde 18.13 olmakta ve aylık vade tutarı 448 TL değerine tekabül etmektedir.

Yapı Kredi Eğitim KredisiBu kampanya kapsamında 2. seçenek olarak 15.000 TL limitli destek kredisi için 36 ay vade imkanı ve yüzde 1.18 faiz tutarı hizmeti sunulmaktadır. 82 TL sigorta tutarı ile yüzde 1.45 aylık maliyet ve yüzde 17.38 yıllık maliyet oranı hesaplanmıştır. Bu koşullarda aylık taksit tutarı da 535 TL tutarındadır.

Şu anda sunulan bireysel kredilere nazaran daha uygun faizli ve aylık vade tutarında ödeme imkanı sunan Yapı Kredi eğitim kredisi ile siz de çocuklarınızın eğitim ve okul masraflarınızı karşılayabilir ve onlara güvenilir bir gelecek inşa edebilirsiniz.

Tek yapmanız gereken size en yakın Yapı Kredi şubesine gitmek ve bu konuda ki ayrıntıları müşteri hizmetlerinden almak olacaktır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here