Ana sayfa Kampanyalar Yapı Kredi Evlilik Kredisi

Yapı Kredi Evlilik Kredisi

482
0

Yaz aylarının yaklaşmasıyla birlikte evlenecek çiftler için de düğün planları yapılmaya başlandığını söylemek pek yanlış olmaz. Her evlilik arefesinde olduğu gibi masraflar ve bütçe planlamaları yine çiftleri kara kara düşündürmekte. Bankalar işte bugünlerde evlilik kredisi kampanyalarını müşterileri için yavaş yavaş tanıtmaya başladı. Bu yazımızda Yapı Kredi evlilik kredisi detaylarını sizinle paylaşacağız.

Yapı Kredi nişan, düğün, ev masrafı gibi evlilik masraflarının altından kalkmak için uygun faizli kredi olanakları sağlamakta. Yüzde 1.29’dan başlayan faiz oranlarıyla geniş vadeli bireysel ihtiyaç kredisi imkanı sunan bu bankanın kredisine başvurmak için herhangi bir şubesine gitmek ve müşteri hizmetleri yetkilisiyle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

SMS ile Kredi Başvurusu

Yapı Kredi Evlilik KredisiBunun için Bireysel yazıp boşluk bırakarak TC kimlik numaranızı ve aylık net gelirinizi 4411’e kısa mesaj olarak atmanız gerekecektir. Ayrıca 444 0 444 telefon bankacılığı yoluyla da bireysel kredi başvurusu yapmanız mümkün.

Başvuru için Gerekli Belgeler

Yapı Kredi evlilik kredisi başvurusu için son 2 ya ait maaş bordrosu veya imzalı ve antetli geçerli bir belge ile birlikte kira geliri varsa kira kontratı fotokopisi, ayrıca ikamet ettiğiniz adresi gösterir adınıza düzenlenmiş telefon, su, elektrik veya doğalgaz faturalarından (son 3 aya ait) bir tanesi yeterli olacaktır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here