Ana sayfa Bankalar Yeni Nesil Şubesiz Bankacılık

Yeni Nesil Şubesiz Bankacılık

515
0

Yeni Nesil Şubesiz Bankacılık

Son dönemde bankaların attığı bazı adımlar müşterilerin yüzünü güldürmüştür. Bu adımlardan en önemli ve en bilindik olanları şubesiz bankacılık hizmetidir. Şubesiz bankacılık hizmeti sayesinde internet ortamında paranızı yönetebilir ve şubeye gerek kalmadan sorunlarınızı halledebilirsiniz. Bunun yanı sıra en önemli hizmetlerden biri de hizmet ücreti ya da aidat ödemenize gerek kalmamasıdır. Ortada şube olmadığı için şubenize hesap işletim ücreti ödemek zorunda kalmazsınız. Bu da paranızın cebinizde kalmasını sağlar. Eğer sürekli para transferi yapan biriyseniz de işlem ücreti ödeme zorunda kalmazsınız. Finansbank Enpara ile başlayan bu hizmet giderek her banka tarafından kullanılmaya başlanmıştır.

Finansbank Enpara ve Yapı Kredi Nuvo

İnternet üzerinden hesap açma ve yönetme işleminin öncüsü Finansbank sayılır. Enpara ile adeta yeni bir dönem başlatan Finansbank birçok bankanın da bu anlamda kendisini örnek almasını sağlamıştır. İlk olarak çıktığı için Enpara kullanan kişi sayısı oldukça fazladır. Finansbank Enpara sayesinde kısa bir süre içinde bir hesap sahibi olabilir ve işlem ücreti ödeme derdinden de kurtulursunuz. Hem havale hem de eft yapmak Finansbank Enpara sayesinde ücretsizdir. Bunun yanı sıra da hesap işletim ücreti yoktur. Yapı Kredi Nuvo da tıpkı Enpara gibi sanal şube sayılabilir. Bu bankacılık hizmetinde de hesap işletim ve işlem ücreti yoktur. Bu sayede kısa bir süre içinde hesap açabilir, ücretsiz şekilde para alıp gönderebilirsiniz.

Cepte Teb ve Kuveyttürk

Cepte Teb son döneme damgasını vuran, mükemmel denilebilecek bir mobil uygulamaya sahip olan bankacılık hizmetidir. Cepte Teb başvuruları internet üzerinden yapılır ve aynı zamanda da sizlere hediye olarak bir seyyar şarj cihazı gönderilir. Cepte Teb sayesinde hesap işletim ücreti ödemekten ve eft ücreti vermekten kurtulursunuz. Böylece bu işlemler için harcamış olduğunuz paranın tamamı sizlere kalır. Sıkıntısız bir şekilde bankacılık işlemi yapmak istiyorsanız bu uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz. Her hizmeti ücretsiz olan diğer bir banka da Kuveyttürk bankasıdır. Bu bankadan hesap açmak, para almak ve göndermek her kişi ve her hesap için ücretsizdir. Dilerseniz internet üzerinden başvuru yapabilir ve hesap açabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here